نیوز افیس – مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل متروی تهران برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان در صورت بارش مجدد برف و باران در پایتخت خبر داد. – : مهندس نوبخت با اشاره به اعلام هواشناسی برای بارش های مجدد در تهران، گفت: متروی تهران در صورت بارش […]

نیوز افیس –

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل متروی تهران برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان در صورت بارش مجدد برف و باران در پایتخت خبر داد.

– : مهندس نوبخت با اشاره به اعلام هواشناسی برای بارش های مجدد در تهران، گفت: متروی تهران در صورت بارش های مجدد در پایتخت، به طور کامل آماده سرویس دهی به مسافران است.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده از امروز آماده بودیم تا اگر شاهد بارش باران و برف باشیم، با انجام اقدامات مناسب در جهت انتقال و جابجایی شهروندان و مسافران محترم اقدام کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به افزایش ساعت حرکت قطارها در روزهای بارانی و برفی، افزود: برای افزایش ساعت حرکت قطارها براساس شرایط جوی تصمیم گیری خواهد شد.

اگر بر اثر بارندگی مسیرها به سمت کرج، داخل شهر و یا فرودگاه امام خمینی (ره) لغزنده و مسدود شود، برای تسهیل تردد و جابه جایی شهروندان، بهره برداری و ساعت حرکت قطارها را افزایش خواهیم داد.

کلید واژه ها: متروی تهرانتهرانمتروبارشافزایشفرودگاه امام خمینیمدیرعاملبارانمسافرانساعتپایتختصورتفرودگاه امامبرنامه ریزیرسانیامام خمینیتصمیم گیریبارش بارانهواشناسیفرودگاهبارندگیبرنامهانتقالخمینیتصمیمامروزنوبختسرویسشرایطامام

سایت خبری نیوز افیس

دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد